Potřebujete poradit? 702 006 117

Doprava a platba

Doprava - ceny jsou uvedeny s DPH

Praha

Osobní odběr v Praze je možný na adrese ATREI Systems s.r.o., ATREI Systems s.r.o, Božanovská 2249/22a, Praha 20-Horní Počernice MAPA po předchozí domluvě.      Informace na čísle +420 702 006 117


Na odběrných místech není možná platba kartou, pouze předem nebo v hotovosti.

Na těchto adresách není centrální sklad! Nechoďte si prosíme vyzvedávat zboží bez předešlé výzvy!

0,-Kč
Doprava při nákupu nad 10 000 Kč s DPH zdarma.

Objednané zboží bude doručeno na Vámi uvednou adresu. Obvyklá doba dodání od objednání je 24 hodin. Tato doprava platí pouze pro zásilky do 30 Kg.

  119,-Kč
Doprava při nákupu nad 10 000 Kč s DPH zdarma.

Objednané zboží bude doručeno na Vámi uvednou adresu. Obvyklá doba dodání od objednání je 24 hodin. Pokud Vás doručovatel nezastihne doma, máte možnost si balík do 7 dnů vyzvednout na místní pobočce České pošty. Posíláme zásilky pouze do hmotnosti 15 Kg.

139,- Kč
Doprava při nákupu nad 10 000 Kč s DPH zdarma.

Objednané zboží bude doručeno na Vámi vybranou pobočku České pošty, kde si jej budete moct vyzvednout. Obvyklá doba dodání od objednání je 24 hodin. Posíláme zásilky pouze do hmotnosti 15 Kg.

139,- Kč
Doprava při nákupu nad 10 000 Kč s DPH zdarma.

Objednané zboží bude doručeno na Vámi uvednou adresu ze sítě výdejních míst ZASILKOVNA.CZ. Obvyklá doba dodání od objednání je 2-3 dny. O doručení na Vámi vybranou pobočku ZASILKOVNA.CZ budete informováni. Posíláme zásilky pouze do hmotnosti 5 Kg. Do poznámky v objednávce prosíme napište, na jakou pobočku budete chtít zásilku poslat!

79,- Kč
Zásilková společnost nad 40Kg, paletová přeprava

Objednané zboží bude doručeno na Vámi uvednou adresu. Obvyklá doba dodání od objednání je 24 hodin. Tato doprava platí pouze pro zásilky nad 40 Kg, nebo pro paletovou přepravu.

299,- Kč

Platba-ceny jsou uvedeny s DPH

Jedná se o nejjednodušší a nejrychlejší způsob placení za zboží. Zboží platíte při převzetí v hotovosti.

35,-Kč

Zboží platíte při osobním převzetí na výdejním místě ATREI Systems s.r.o., Klánovická 43, Praha 9, nebo na pobočkách ZÁSILKOVNA.CZ

0,-Kč

Při platbě bankovním převodem (zadáním jednohrázového platebního příkazu) vám na e-mail pošleme zálohovou fakturu (po obdržení objednávky). Po připsání platby na náš účet Vám odešleme Vámi objednané zboží.

0,-Kč

Státním institucím, státním školám a jiným podobným organizacím nabízíme platbu fakturou se splatností 14 dní (pokud nebude domluveno jinak). Zboží bude odesláno aniž by se čekalo na připsání na účet.

0,-Kč
   
   
   
   
Novinky e-mailem
Přejete si dostávat aktuální
novinky a akce e-mailem?
Zrušit odběr novinek
Napište nám

Volejte 702 006 117
nebo nám napište.