Potřebujete poradit? 702 006 117
HOME Servis

Servis

Svým zákazníkům se vždy snažíme vyjít vstříc nejen poskytovanými službami, ale také rychlostí jejich provedení. Proto vám nabízíme plný záruční i pozáruční servis na všechna zařízení námi prodávaných značek - SHARP, Konica Minolta, Canon, OKI, Helwett Packard + Triumph Adler, DEVELOP a Ricoh.

Pokud jste si zařízení nekoupili u nás a přesto potřebujete jeho servis, nezoufejte! Po bezplatné prohlídce váš přístroj rádi převezmeme do vlastní garance a provedeme jeho opravu. Vše co musíte udělat, je kontaktovat nás na telefonním čísle +420 702 006 117 nebo na e-mailu servis@copymania.cz

Příjezd technika na vámi požadované místo jsme ve většině případů schopni zajistit v horizontu 12-24 hodin. V akutních případech je možné provést servis kancelářské techniky dokonce již do 4 hodin od nahlášení závady.

Záruční lhůta

Svým zákazníkům poskytujeme záruční lhůtu na nová zařízení v délce minimálně 24 měsíců. U vybraných značek nebo produktů (např. zařízení OKI, projekční technika apod.) je navíc záruční lhůta prodloužena na 36 měsíců.

Na všechnu kancelářskou techniku dodávanou naší firmou je však možné získat záruční lhůtu v délce až 60 měsíců. Podmínkou je uzavření smlouvy garantující spolupráci, která vás zavazuje pouze k odběru spotřebních materiálů a servisu od naší společnosti ATREI. Pokud máte o nabídku zájem, rádi vám nezávazně poskytneme podrobnější informace na mailu našeho obchodního oddělení obchod@copymania.cz nebo na telefonním čísle +420 702 006 115.

V případě reklamace nebo uplatnění záruční opravy nás prosím kontaktujte na reklamace@copymania.cz nebo na telefonních číslech +420 702 006 117, +420 602 201 334.

Pronájem zařízení

Potřebujete pro svůj projekt nárazově využít naše zařízení, ale nevyplatí se vám jeho koupě? Společnost ATREI Systems s.r.o. poskytuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem kancelářských přístrojů, například pro účely společenských akcí, výstav nebo libovolných projektů.

Standardní pronájem zařízení vám nabízíme na dobu 24 až 60 měsíců a po ukončení této smluvní doby je možné pronajatou techniku odkoupit, vyměnit za novou nebo jednoduše vrátit. Součástí pronájmu je samozřejmě kompletní instalace, zajištění servisních služeb a potřebné zásobování vhodnými spotřebními materiály. Po celou dobu pronájmu vám poskytujeme záruku na bezplatnou opravu nebo výměnu zařízení. Veškeré náklady spojené s pronájmem si navíc můžete zahrnou do nákladů jako položku odečitatelnou od daňového základu. Díky možnosti pronájmu se tak nemusíte stresovat vyšší počáteční investicí a s ní často spojeným leasingovým nebo bankovním úvěrem.

Pro aktuální nabídku a volbu zařízení, které bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům, neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení na mailu obchod@copymania.cz nebo na čísle +420 702 006 115.

Novinky e-mailem
Přejete si dostávat aktuální
novinky a akce e-mailem?
Zrušit odběr novinek
Napište nám

Volejte 702 006 117
nebo nám napište.