Potřebujete poradit? 702 006 117

Přehled tonerů

Tonery jsou uzavřené kazety s černým nebo barevným práškem. Jedná se o spotřební materiál k tiskárnám a multifunkčním zařízením. V našem eshopu nabízíme prodej originálních tonerů Sharp, Konica Minolta, Canon a OKI. Nákupem originálních značkových tonerů předejdete problémům s kompatibilitou, která se může vyskytnout u tonerů, které nejsou dodávány přímo výrobci.

 

Ideální způsob hledání tonerů je pomocí našeho vyhledávače na stránce. Pokud znáte značku a název toneru, pomocí přímého směrování našeho vyhledávače naleznete velmi rychle hledaný typ toneru.

Pokud ne, je dobré vědět, jaký máte typ tiskárny a také, zda si chcete pořídit černobílou nebo barevnou náplň. Níže naleznete odkazy na kategorie tonerů, které budete pravděpodobně hledat.

 

Kategorie

 

SHARP

Tonery SHARP jsou k dostání ve třech hlavních specifikacích – černobílé s formátem A4, černobílé s formátem A3 a barevné tonery

KONICA MINOLTA

Firma KONICA MINOLTA nabízí tonery pro černobílá a barevná zařízení. V těchto podkategoriích si již sami vyberte tiskárnu či kopírku, pro kterou toner sháníte.

CANON

Pokud vlastníte výrobek značky CANON, můžete si pořídit toner jak do černobílých tiskáren, tak i do barevných zařízení a také do faxů.

OKI

Poslední skupina tonerů je sdružena po značkou OKI. Zde je opět klasické rozdělení na černobílé a barevné přístroje.

Novinky e-mailem
Přejete si dostávat aktuální
novinky a akce e-mailem?
Zrušit odběr novinek
Napište nám

Volejte 702 006 117
nebo nám napište.