Potřebujete poradit? 702 006 117

Dealeři

Společnost ATREI Systems s.r.o. nabízí stabilní a dlouhodobou spolupráci regionálním zájemcům na území České nebo Slovenské Republiky, za výhodných finančních podmínek. Svým obchodním partnerům nabízíme možnost velkoobchodního nákupu všech kancelářských přístrojů uvedených značek, ale také spotřebního materiálu a komponentů pro ně určených, jako jsou tonery, cartrige, náhradní díly, válce, vývojky, startery, teflonové válce, pece, zapékací jednotky stěrky apod.

Nabízíme:

  • kvalitní kancelářskou technologii a spotřební materiál předních světových značek
  • zázemí stabilní společnosti
  • atraktivní ceník a výhodné obchodní podmínky
  • uvedení do znalostí problematiky
  • kvalitní propagační materiál a kompletní katalogy a ceníky zařízení
  • kompletní technickou dokumentaci
  • informace o nejnovějších technologiích a moderních trendech

 

Dealerský prodej poskytujeme obchodním partnerům, společnostem a firmám, které prokáží, že zařízení a spotřební zboží nakupují za účelem jejich dalšího prodeje a které jsou vlastníky živnostenského oprávnění v daném oboru. Tato skutečnost musí být doložena kopií živnostenského listu nebo výpisem z obchodního rejstříku a prokazatelnou činností v oboru (webové stránky, vlastní reklama apod.). Na základě dohody vyžadujeme uzavření dealerské smlouvy s udáním přibližného odběru zařízení a dodržování jejich ceny.
V případě zájmu o bližší informace nebo o zřízení dealerské smlouvy nás prosím kontaktujte na obchod@copymania.cz nebo na čísle +420 702 006 117 nebo se přímo registrujte se zaškrtnutím zájmu o dealerskou spolupráci s naší firmou.

Novinky e-mailem
Přejete si dostávat aktuální
novinky a akce e-mailem?
Zrušit odběr novinek
Napište nám

Volejte 702 006 117
nebo nám napište.